Werken vanuit een ‘nieuwe’ locatie

new-building-01

Ons team in RoemeniĆ« is na de zomervakantie gaan werken vanuit een nieuwe locatie in de stad. Het betreft een gebouw met meerdere (kleinere) ruimtes en dat sluit aan bij onze droom en visie om onze bezoekers zoveel mogelijk individuele aandacht te geven. Naast de werkruimtes zijn er ook twee kantoorruimtes, een tuintje en een garagebox. Mooi nieuws zo aan het begin van het ‘nieuwe seizoen’!

Ons team in Roemeniƫ zou deze nieuwe locatie graag optimaal willen inrichten en daarvoor kunnen ze nog wat specifieke spulletjes gebruiken. Hieronder vindt u een lijstje. Wellicht kunt u ons ergens mee/aan helpen? Laat het ons weten via info@stichtingcominghome.nl ! Rond half oktober vertrekt er weer een transport richting Roemeniƫ. Het zou mooi zijn als we de gevraagde spullen dan op transport kunnen zetten. Alvast bedankt!!

– 1 houten (eet)tafel met ruimte voor minimaal 6 stoelen
+ 6 tot 8 houten stoelen

– 1 ovale eettafel (evt. rond / uitschuifbaar) met ruimte voor 8 stoelen rondom
+ 8 (bijpassende) stoelen

– driedelige kast (met o.a. klepkast + ruimte voor boeken)
– tapijt van minimaal 2 bij 2 meter